Elektrotech.eu

+48 32 355 55 15

Członek grupy

Z pasji do elektrotechniki

Firma z tradycjami

Jesteśmy rodzinną firmą z Katowic oraz hurtownią działająca w branży elektrycznej od 2004 r.

W 2010 roku umocniliśmy swoją pozycję i staliśmy się jeszcze bardziej konkurencyjni, wstępując do wiodącej na rynku, ogólnopolskiej grupy zakupowej INTER-ELEKTRO S.A., która zajmuje się zrzeszaniem hurtowni elektrycznych. Gwarantuje nam to bezpośrednią współpracę z wszystkimi liczącymi się producentami elektrotechniki, przez co śmiało konkurujemy z innymi firmami działającymi w branży.

Jako firma stale się rozwijamy, zdobywamy doświadczenie oraz poszerzamy naszą działalność na podstawie naszych wartości.

Początki firmy

Nasza historia

Firma Elektrotech została założona w 2004 roku w Katowicach. Początkowo firma liczyła zaledwie kilka zatrudnionych osób i miała siedzibę w niewielkim lokalu. 

W 2007 roku zmieniliśmy naszą lokalizację na aktualną, czyli duży budynek z częścią handlową oraz przestronnym magazynem na terenach przemysłowych w Katowicach. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która posiada jednocześnie salę handlową z gotowym do zakupienia towarem oraz dobrze wyposażonym magazynem.

W 2010 roku dołączyliśmy ogólnopolskiej grupy zakupowej INTER-ELEKTRO S.A., która zajmuje się zrzeszaniem hurtowni elektrotechnicznych. Pozwoliło nam to na szczególne umocnienie naszej pozycji na rynku oraz zdobycia bezpośrednich współprac z producentami.

O nas

Firma Elektrotech to przede wszystkim rodzina. Jesteśmy zespołem składających się z 16 osób, specjalistów w swojej dziedzinie. Różnorodność działów naszej firmy pozwala nam na jak najlepszą oraz najszybszą obsługę Klienta. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. 

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz zadowolenia naszych klientów. Dlatego współpracujemy jedynie z cenionymi i przodującymi Producentami z zakresu elektrotechniki, których produkty są sprawdzone, bezpieczne i jakościowe.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasz zespół zawsze służy fachową poradą i pomocą w każdym zakresie. Jesteśmy dumni z naszej rzetelności i profesjonalizmu, co pozwala nam zdobywać zaufanie i satysfakcję naszych klientów.

Rozwój i jakość

Nasza misja

Misja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług z zakresu elektrotechniki dla naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest kluczem do sukcesu i dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Naszym celem jest również ciągły rozwój i poszerzanie oferty, aby móc zapewnić szeroką gamę produktów i usług dla różnych branż. Jako hurtownia elektrotechniczna stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi producentami i dostawcami. Naszym priorytetem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów i pomoc w ich codziennych wyzwaniach związanych z elektryką.

Dlaczego warto nas wybrać?

Szeroki asortyment

Oferujemy bogatą ofertę artykułów elektrycznych w konkurencyjnych cenach.

Doświadczenie

Od 2004 roku zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi.

Konkurencyjne ceny

Wypracowana pozycja na rynku umożliwia nam negocjowanie konkurencyjnych cen.

Co o nas mówią?

Doskonała
Na podstawie 39 opinii
Nikodem M.
Nikodem M.
Profesjonalna obsługa, Pan Krzysztof to prawdziwy fachowiec
Monika Wojtala
Monika Wojtala
POLECAM!! Bardzo miła obsługa potrafiący fachowo doradzić klientowi! Plus szybka realizacja zamówienia! Jeszcze raz polecam!😃
Mateusz ?
Mateusz ?
Profesjonalne doradztwo Pana Krzysztofa sprawiło że zakup był czystą przyjemnością. Polecam
Glock 19 Police
Glock 19 Police
Polecam gorąco. Szybka i sprawna pomoc w doborze asortymentów. Fachowa obsługa.

Napisz do nas już dziś!

Masz jakiekolwiek pytania lub chcesz poprosić o przedstawienie oferty? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

Z kim współpracujemy?

Zakłady producyjne​

Zakłady energii​

Elektroinstalatorzy​

Deweloperzy​